فایل های پویادانش با محتوای حرفه ای پویا دانش مهندسی برق کتاب های مهارت مهندسان برق روش درست مونتاژ قطعات SMD کتاب های مهارت مهندسان برق انتقال تجربه کیفیت PCB خام ساخته شده

اطلاعیه فروشگاه

فایل های مفید و کاربردی در رشته برق و الکترونیک. مخصوص دانشجویان برق و مهندسان برق. لطفاً قبل از خرید شرح فایل را به دقّت مطالعه فرمایید. متشکرم.

طراحی فیلترهای ایزوله سازی توان با فریت بید برای FPGA ها (مثال برای قطعات Altera)

طراحی فیلترهای ایزوله سازی توان با فریت بید برای FPGA ها (مثال برای قطعات Altera)

امروزه FPGAها به نرخ بالای 10Gbps دست یافته­اند و به قسمت­های جدای تغذیه آنالوگ و دیجیتال نیاز دارند، قسمت­هایی مثل هسته و I/O مثل قسمت­های حساس، مانند PLL و گیرنده و فرستنده باید بصورت جداگانه تغذیه شوند. با این حساب پیچیدگی توزیع توان در برد افزایش می­یابد. با توجه به محدودیت­هایی مثل اندازه برد، تعدادلایه ها و هزینه کل، محدودیت­های جدیدی برای طراحان بردهای FPGA دار پیش می آید.


اشتراک بگذارید:


پرداخت اینترنتی - دانلود سریع - اطمینان از خرید

پرداخت هزینه و دریافت فایل

مبلغ قابل پرداخت 7,000 تومان
عملیات پرداخت با همکاری بانک انجام می شود
کدتخفیف:
این کتاب الکترونیکی برای استفاده یک نفر خریدار می باشد و استفاده بیش از یک نفر یا انتشار کتاب مجاز نمی باشد. مالکیت معنوی اثر متعلق به صاحب اثر بوده و انتشار یا استفاده تجاری از اثر مجاز نمی باشد و پیگرد قانونی دارد.

درصورتیکه برای خرید اینترنتی نیاز به راهنمایی دارید اینجا کلیک کنید


فایل هایی که پس از پرداخت می توانید دانلود کنید

نام فایلحجم فایل
FPGA-Power-Filter_709749_6072.zip722.7k

صد نکته قدرتمند برای طراحان FPGA ترجمه کتاب صد نکته stavinov, evgeni

صد نکته قدرتمند برای طراحان FPGA ترجمه کتاب صد نکته stavinov, evgeni زبان : فارسی فرمت: PDF تعداد صفحات: 466 ترجمه کامل کتاب صد نکته که بسیار مورد تحسین متخصصان FPGA قرار گرفته است. طراحی مدارهای  FPGA نسبت به گذشته از سطح یکی از مهارتهای مهندسین، به یک حوزه ­ی بسیار تخصصی ارتقا یافته است. امروزه طراحی FPGA یک شغل تمام وقت محسوب می گردد که نیازمند توانمندی ­های بسیاری از جمله داشتن دانش عمیقی از ابزارهای طراحی FPGA، توانایی درک ساخت ...

توضیحات بیشتر - دانلود 25,000 تومان